GERİ HAKKIMIZDAPOLİTİKAMIZDOKÜMANTASYON
GERİ RÜZGÂR VE GÜNEŞ ÖLÇÜMÜMÜHENDİSLİKÇÖZÜM ORTAKLIĞITAŞIYICI SİSTEMLERKAYNAKLI İMALATLARKAFES ÖLÇÜM DİREĞİ İMALATIGÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ
TÜRKÇE ENGLISH FRANÇAIS جزيره العرب
HAKKIMIZDAPOLİTİKAMIZDOKÜMANTASYON
RÜZGÂR VE GÜNEŞ ÖLÇÜMÜMÜHENDİSLİKÇÖZÜM ORTAKLIĞITAŞIYICI SİSTEMLERKAYNAKLI İMALATLARKAFES ÖLÇÜM DİREĞİ İMALATIGÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ
Alanında her zaman ilkleri başarmış olmanın vermiş olduğu güvenle yatırımcılarına gerçek anahtar teslimi fotovoltaik enerji santrali projeleri sunan GENBA aynı zamanda enerji santrallerinin uzun yıllar verimli bir şekilde çalışabilmesi için servis ve bakım hizmetleri de vermektedir.

HİZMETLER 

1-PROJE GELİŞTİRME

Bizler proje geliştirme aşamasının bir projenin hayata geçirilmesindeki en önemli safhalardan birisi olduğuna inanıyor ve bu aşamada yatırımcılarımıza minimum riskle, uzun dönem sürecek bir yatırım planı hazırlamak için deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Proje geliştirme safhalarımız:

 • GES BİLGİLENDİRME HİZMETLERİ
  Güneş enerjisi nedir?
  Neden güneş enerjisi santrali yatırımı yapılmalıdır?
  Yasal ve hukuki mevzuat hakkında bilgilendirme
 • YER TESPİTİ İÇİN İDARİ VE TEKNİK DEĞERLENDİRME
  Bağlanılabilir Trafo Merkezlerinin ve Kapasitelerinin Tespit Edilmesi
  Trafo Merkezlerine Yakın Yatırım Sahası Alternatiflerinin Belirlenmesi
  Yatırım Sahası Alternatiflerinin Gerçekleşebilme Kriterleri Açısından Analizi. (İdari Analiz)
  Yatırım Sahası Alternatiflerinin Kaynak Varlığı Açısından Analizi. (Ön Enerji Analizi)
 • FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARI
  Gerekli/Zorunlu olması durumunda meteorolojik ölçümlerin yapılması
  İr-radyasyon potansiyelinin belirlenmesi Long-term data korelasyonu
  Yerel iklim verilerinin alınması
  Arazi kullanım imkanlarının değerlendirilmesi
  Ulaşım imkanlarının değerlendirilmesi
 • FİNANSMAN

Finansman, güneş enerji santrali gibi uzun yıllar devam edecek yatırım projeleri için oldukça önem arz etmektedir. Bu sebeple konusunda uzman ekibimizle yatırımcılarımızı doğru finans kaynaklarına yönlendirerek, projenizin risklerini minimize etmekteyiz.

GENBA ailesi olarak yatırımcılarımızın finans kuruluşları ile iletişiminin sorunsuz gerçekleşmesi ve uygun kredilendirme koşulları ile finansman sağlayarak projenin uygulamaya geçmesi için gereken koşulları sağlamaktayız.

Çözüm ortaklarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz risk analizi ile projenin daha sağlıklı yürütülmesine yardımcı olmak ve elde ettiğimiz veriler ışığında müşterilerimizin yatırımlarını korumak adına sigortalama işlemlerini yapmak yatırımcılarımıza sunduğumuz hizmetler kapsamındadır.

Bu alanda yatırımcılarımıza sunduğumuz hizmetler:
Proje bütçesinin çıkartılması
Finans kuruluşları ile bağlantının sağlanması
Risk Analizinin yapılması
Sigortalama

 2-PROJE YÖNETİMİ

Doğru projelendirme ve mühendisliğin bir yatırımın olmazsa olmazlarından olduğuna inanıyor ve tüm projelerimizde minimum hata toleransı ile çalışarak yatırımcılarımıza en uygun sistemi, en iyi şartlarda sağlamak için tüm özeni gösteriyoruz.

Proje yönetimi içerisinde yer alan hizmetlerimiz:
Malzeme özelliklerinin belirlenmesi,
Sistem tasarımının yapılması,
Proje paftalarının hazırlanması,
Gölgelenme analizleri,
Enerji kazanım analizleri,
Belirsizlik analizlerinin yapılması.

3-SATIN ALMA VE TEDARİK

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve sıfır hata toleransı ilkesiyle hareket ederek ürün ve hizmetlerin tedarik edilmesi süresince yatırımcılarımıza en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda, profesyonel kadromuz ile birlikte uzun yıllardır ürün ve hizmetlerin lojistik işlemlerini büyük bir titizlikle yürütmekteyiz.

Bu alanda yatırımcılarımıza sunduğumuz hizmetler:
Satın alma
Lojistik

4-İNŞAAT VE DEVREYE ALMA

Bu kapsamda bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız yurtiçi ve yurtdışı uygulamalarımızda her zaman kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla hareket ettik. Projelendirme ve organizasyon aşaması uzman mühendislerimizce yönetilirken, saha uygulamaları ise kendi bünyemizde bulunan bugüne kadar onlarca işe imza atmış saha ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir.

5-İŞLETME VE BAKIM

Uzun yıllardır süre gelen proje deneyimimizle, devreye alma sonrası servis ve bakımın öneminin farkındayız. Bu bağlamda sorumluluğumuz altındaki projelerin periyodik bakım ve kontrolleri, üretim verilerinin sürekli takibi, herhangi bir arıza durumunda müdahale edilmesi, tesisin işletmeciliği ve teknik servis hizmetleri büyük bir titizlikle tarafımızdan yürütülmektedir.

Yatırımcılarımıza sunduğumuz işletme ve bakım hizmetleri:
On-line sistem takibi
On-call Servis (24 saat içerisinde yerinde müdahale ile sorunu tespit etme ve çözüm üretme)
Periyodik bakım ve kontroller

 


Hizmet Verdiklerimiz

Bilgi birikimimizi daha fazla noktaya ulaştırmak için konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile çalışıyor ve onların değerini biliyoruz.

Çözüm Ortakları

MND Ajans
©2019 Tüm Hakları Saklıdır.
©2019 Tüm Hakları Saklıdır.
MND Ajans